tel : 530-­802-­135 e-mail : trener@trenerpro.plTrening Personalny – to najbardziej efektywna forma ćwiczeń, a zarazem najszybszy i bezpieczny sposób na uzyskanie efektów. Ja, jako Trener, cały czas czuwam nad Tobą, koryguję sylwetkę, dbam o poprawność wykonywanych ćwiczeń oraz dobieram ciężar idealnie dopasowany do ćwiczeń. Ty, jako mój Podopieczny, stale jesteś pod moją opieką, a treningi i plany przygotowane są pod cele, potrzeby oraz Twoje możliwości. Dzięki regularnemu monitorowaniu, łatwo mogę wprowadzać zmiany i utrzymać Twoją wysoką motywację. Podczas pierwszego spotkania i po przeprowadzonym wywiadzie dobieramy program treningowy jako właściwą drogę współpracy. Trening Personalny to nie tylko forma dla osób bez doświadczenia. Często sportowcy korzystają z usług trenerów personalnych w celu poprawy siły, dynamiki, wytrzymałości czy uzyskania odpowiedniej stabilności i mobilności. Każdy może sprawdzić jak swoją rutynę treningową zmieni kontakt z trenerem.

Programy Treningowe – to propozycja dla osób, z którymi kontakt i współpraca ograniczona jest przez dystans, ale również dla osób regularnie trenujących i potrzebujących prawidłowego pokierowania lub skorygowania błędów właściwym programem. Oferuję stały kontakt telefoniczny, kontakt online i pełne wsparcie z mojej strony.

Dieta – to kluczowy punkt w drodze po wymarzoną sylwetkę. Nawet najcięższe treningi nie przyniosą takiego efektu, jak zbilansowana dieta i dobra regeneracja. Aby skorzystać w pełni z planu żywieniowego trzeba dopasować go do wielu czynników. Brane są pod uwagę choroby, alergie, produkty i oczywiście Twój cel. Najczęściej jest to redukcja, przybranie na wadze lub stabilizacja. Wszystkie plany układane są indywidualnie, a Ty możesz wybrać produkty spośród szerokiej listy, które chciałbyś na co dzień jadać. Bardzo ważne jest aby stosowana dieta była dla Ciebie codziennością, a nie chwilową odskocznią w celu zmiany wagi, do której codziennie musisz się zmuszać. Trzy słowa budują idealny wzór zdrowego człowieka: Dieta, Trening i Regeneracja. Do postępowania według takiego schematu ukierunkowuje moich podopiecznych.