tel : 530-­802-­135 e-mail : trener@trenerpro.pl

Kamil o współpracy:

„Paweł jest świetnym trenerem i ma profesjonalne podejście do klienta. Zawsze mogłem liczyć na jego dobra radę. Dał mi ogromną wiedzę na temat diety i treningów, a obecnie jestem w stanie sam kontrolować swój zdrowy tryb życia. Dzięki niemu osiągnąłem efekty, które mnie zadowalają, ale wciąż chcę więcej. Szczerze polecam Pawła!”


Zmiany:

Waga: 74kg na 87kg

Obwody:

Pas: 76cm na 79cm

Ramię (biceps): 33cm na 40cm

Udo: 55cm na 63cm

Klatka piersiowa: 100cm na 109cm

Łydka: 38cm na 41cm

Barki: 112cm na 131cm
Karol o współpracy:

„Miałem przyjemność współpracować z Pawłem przez 2 lata. Brałem u niego treningi personalne, rozpiski diet oraz planów treningowych ­ zawsze wszystko działało tak jak miało. Na konsultacjach ustalaliśmy jakie mamy cele, na czym nam zależy i później realizując jego wskazówki spisane na papierze udawało nam się to osiągnąć. Zawsze mogłem na niego liczyć o każdej porze dnia i nocy, nawet poza godzinami pracy. Na jego zajęcia CrossFit zaciągnąłem i zaraziłem swojego młodszego brata oraz ojca ­ Paweł ma odpowiednie podejście do osób w każdym wieku za co bardzo go cenię. Poza ciągłym szkoleniem się, pięciem w górę, edukacją i całą tą trenerską otoczką Paweł jest po prostu zajebistym ziomkiem z którym można porozmawiać o wszystkim, zawsze daje pełne wsparcie.”


Zmiany:

Waga: 98kg na 91kg

Obwody:

Pas:102cm na 90cm

Ramię (biceps): 40cm na 41cm

Udo: 68cm na 63cm

Klatka piersiowa: 120cm na 115cm

Łydka: 45cm na 43cm

Przedramię: 32cm na 33cm
Łukasz o współpracy:

„Pawła poznałem przez przypadek (wspólna znajoma) i była to najlepsza rzecz jaka mnie spotkała w tym roku. Dzięki niemu zgubiłem 34kilogramy. Zadbał o idealnie dobraną dietę i zestaw ćwiczeń dopasowany do moich potrzeb,ale najbardziej cenie go za zainteresowanie. Nie ma tygodnia w którym nie zapyta czy jest ok, zawsze służy radą ­ pełen Profesjonalizm. Oprócz tego,że zgubiłem sporo kilogramów, odstawiłem całkowicie alkohol i dorosłem do tego żeby przestać palić. Właściwie dobrane składniki pozwalają na osiągniecie efektów, jeśli dodamy do tego trochę samozaparcia to jest nic nie stoi na przeszkodzie by osiągnąć swój cel. Paweł na pewno Wam w tym pomoże, szczerze polecam.”


Zmiany:

Waga: 121kg na 102kg

Obwody:

Pas:124cm na 103cm

Udo: 67cm na 62cm

Klatka piersiowa: 103cm na 111cm

Łydka: 45cm na 43cm
Hubert o współpracy:

„Współpracę z Pawłem rozpocząłem po półrocznej przerwie od ćwiczeń spowodowanej wypadkiem na motocyklu crossowym w grudniu 2013 roku. Po 8 miesiącach trzymania planu żywieniowego oraz treningowego moja sylwetka zmieniła się o 180 stopni. Paweł to 100% profesjonalista. Każdy plan żywieniowy i treningowy układa pod dana osobę. W dietach Pawła nie musimy cały czas jeść kurczaka z ryżem. Do każdego posiłku mamy kilka alternatyw co sprawia ze dieta nie jest nudna i monotonna. Treningi początkowo opierały się głownie na ćwiczeniach cardio. Z czasem Paweł dokładał coraz więcej ćwiczeń siłowych dzięki czemu szybko w którymi czasie moja forma była lepsza niż przed wypadkiem. Przez dwa lata współpracy, Paweł zmieniał treningi średnio co 2 miesiące. Żadne formy treningu nie są Pawłowi obce. Wie wszystko o treningach FBW, Split, Push & Pull i oczywiście o Cross Ficie który często wplatany jest w typowo siłowe treningi. Mimo 200km które nas dzielą, kontakt nie sprawia najmniejszego problemu. Często rozmawiamy przez telefon oraz na FB jeśli pojawiają się jakieś problemy z dieta lub treningami. Kiedy nie potrafię prawidłowo wykonać jakiegoś ćwiczenia, Paweł wysyła mi zdjęcia lub filmy, pokazujące jak je wykonać. Paweł to nie tylko trener personalny i dietetyk. Paweł to nauczyciel, który nauczy Cię jak żyć zdrowo.”


Zmiany:

Waga: 79,2kg na 78,4kg

Obwody:

Pas:86cm na 81cm

Ramię (biceps): 35cm na 38cm

Udo: 59cm na 60cm

Klatka piersiowa: 105cm na 110cm

Łydka: 39cm na 41cm

Przedramię: 29cm na 32cm
Dorota o współpracy:

„19.02.2013 zaczęłam współpracę z trenerem personalnym Pawłem Dachowskim ­ dieta i trening przygotowany perfekcyjnie i w pełni dostosowany do przebytego wówczas zabiegu związaniego z urazem kręgosłupa. Mogę napisać jedno ­ bardzo dziękuje za podejście z pełnym profesjonalizmem do mojej osoby,na efekty nie trzeba było długo czekać.!!! Dzięki niemu osiągnąłem efekty które mnie zadowalają. Polecam usługi trenera personalnego Pawła Dachowskiego: Jeszcze raz dziękuję Paweł za diety, treningi i za to, ze zawsze mnie motywowałeś i motywujesz!”


Zmiany:

Waga: 64kg na 61kg

Obwody:

Pas:82cm na 71cm

Ramię (biceps): 30cm na 29cm

Udo: 53cm na 52cm

Klatka piersiowa: 96cm na 98cm
Konrad o współpracy:

„Z Pawłem współpraca zaczęła się dość nietypowo, siedziałem na siłowni robiąc tak naprawdę nie wiem co , to co wszyscy- klatka, ręce,nogi jakieś brzuszki w sumie bez celu, chodziłem bo chciałem zrzucić zbędne kilogramy(swoja droga, miałem co zrzucać! Paweł rozmawiał z jednym z kolegów i chwalił się z wyników jednego z podopiecznych , podszedłem zapytałem czy mógłbym po prostu z ludzkiej ciekawości zerknąć. Po tym co zobaczyłem - zrobiłem WoW! , pytanie co ten człowiek robi ? Dowiedziałem się podczas rozmowy, że trenuje jakiś tam crossfit nazwę kojarzyłem, ale nie wiedziałem z czym to się je tak naprawdę. Po całym treningu podszedłem do Pawła z pytaniem czy by mi nie pomógł z dieta, treningiem - Paweł bez namysłu odpowiedział! - "stary nie ma problemu, siadaj!" - Zapytał co chciałbym zmienić , jaka sylwetkę ,wydolność, wagę. Dieta która dostałem działała na mnie lepiej niż się spodziewałem , zrzucałem kilogram za kilogramem (ale to nie tak że siedziałem w domu przed telewizorem i to się samo robiło!) Paweł doskonale potrafił do mnie dotrzeć na poziomie motywacyjnym (doszedłem do 8-9 treningów tygodniowo), jak miałem problem ze wstaniem na trening o 7 rano to potrafił zadzwonić z pytaniem "wstałeś?"- sick!. Nie będę słodził i mówił jaki to jest świetny człowiek, Ale o trenerze opisze go tak- trener nie jest od tego żeby go uwielbiać, trener jest od tego żeby wydusić z Ciebie coś więcej niż Ty sam byłbyś w stanie osiągnąć - i takim właśnie jest Trenerem Paweł.”


Zmiany:

Waga: 94kg na 79kg

Obwody:

Pas:109cm na 87cm

Ramię (biceps): 35cm na 39cm

Klatka piersiowa: 95cm na 100cm

Łydka: 40cm na 43cm
Paweł o współpracy:

„Wiele zawdzięczam Pawłowi. Dawał mi motywacje, zawsze z uśmiechem witał mnie na treningu. Bacznie doglądał i interesował się moimi zmianami jakie zachodziły w mojej sylwetce jak i muskulaturze. Chciałbym posiadać chodź polowe jego wiedzy i nie zamieniłbym go na żadnego innego trenera. Bo wiem ze nieważne czy na siłowni czy mając wolne zawsze podpowie co robić.”


Zmiany:

Waga: 72kg na 79kg

Obwody:

Pas:77cm na 80cm

Ramię (biceps): 31cm na 38cm

Klatka piersiowa: 88cm na 107cm

Łydka: 34cm na 37cm

Udo: 53cm na ­58cm
Dawid o współpracy:

„Różne diety w swoim życiu stosowałem, ale nigdy nie udało mi się osiągnąć tak szybko efektów jak przy pomocy Pawła. Jest niesamowicie wymagającym trenerem, ale na efekty nie trzeba długo czekać.Jak najbardziej polecam!”


Zmiany:

Waga: 102kg na 94kg

Obwody:

Pas:106cm na 91cm

Ramię (biceps): 38cm na 40cm

Klatka piersiowa: 112cm na 113cm

Barki: 118cm na 122cm
Szymon o współpracy:

„Moja współpracę z Pawłem trwa już 5 tygodni. Dzięki diecie,którą dla mnie ułożył, zrozumiałem jakie błędy żywieniowe popełniałem do tej pory. Dieta jest smaczna oraz ilość alternatyw zadowalająca . Skorzystałem rownież z pomocy przy planowaniu treningu z którego efektów jestem bardzo zadowolony . Całość współpracy oceniam celująco, konkretny człowiek na odpowiednim miejscu!”


Zmiany:

Waga: 83kg na 81kg

Obwody:

Pas:94cm na 85cm

Ramię (biceps): 37cm na 36cm

Klatka piersiowa: 107cm na 102cm

Biodra: 98cm na 96cm

Udo: 60cm na 58cm
Jacek o współpracy:

„Wielomiesięczna współpraca z kol. Pawłem Dachowskim przyniosła mi wymierne korzyści przede wszystkim w postaci spadku wagi ciała, redukcji tkanki tłuszczowej, wzrostu wydolności oraz poprawy ogólnego stanu zdrowia. Współpraca ta obejmuje zarówno porady żywieniowe, jak i treningowe. Pierwsze pół roku stosowania się do wskazówek Pawła spowodowało spadek masy o ok. 10 kg, przy jednoczesnej poprawie struktury mięśnie vs. tkanki tłuszczowej. Kolejne miesiące to następnych 5 kg wagi w dół. Co istotne, uzyskane parametry są stabilne i nie występują efekty wzrostu masy ciała, czy tkanki tłuszczowej w organizmie. Przeprowadzone w ostatnim czasie szczegółowe badania krwi potwierdziły mój dobry stan zdrowia. Mogę szczerze zarekomendować Pawła Dachowskiego jako sprawdzonego trenera i dietetyka.”


Zmiany:

Waga: 104kg na 89,5kg

Obwody:

Pas:111cm na 97cm

Ramię (biceps): 37cm na 38cm

Klatka piersiowa: 113cm na 107cm

Udo: 65cm na 60cm

Janusz o współpracy:

„Trenera Pawła Dachowskiego poznałem w jednym z Wrocławskich klubów na zajęciach CrossFit było to w styczniu 2014 r. Crossfit miał być moim przygotowaniem do nowego sezonu sportowego ale stało się inaczej. Po 3 miesiącach intensywnego treningu z trenerem Pawłem stwierdziłem że to jest sport który chcę uprawiać. Tak rozpoczęła się Nasz współpraca, wspólne treningi, zawody i pasja, Paweł jest bardzo ambitnym i sumiennym człowiekiem cieszę się że pojawił się na mojej drodze i ukierunkował mnie na uprawianie Crossfitu. Mam nadzieje że Nasza współpraca będzie owocowała dalszymi postępami w treningu i wspólnymi wyjazdami na zawody.”


Zmiany:

Waga: 69kg na 84kg

Obwody:

Nierejestrowane

Kasia o współpracy:

„Odezwałam się do Pawła gdy dowiedziałam się, że będę miała dziecko. Zależało mi na prawidłowym przebiegu ciąży, ale również na tym aby zbyt wiele nie przybrać na wadze. Dzięki diecie wszystkie wyniki w trakcie ciąży były prawidłowe, a ja nie czułam się tak strasznie jak miało to wyglądać. Szybko po ciąży chciałam wrócić do swoich poprzednich rozmiarów więc znów poprosiłam Pawła o pomoc. Po skorygowaniu diety efekty szybko się pojawiały, a ja po kilku miesiąca mogłam znów wejść w sukienkę sprzed ciąży! Szczerze polecam Pawła do współpracy.”
Agata o współpracy:

„Treningi Crossfit u Pawła były super! Strasznie mi się podobało, mimo że było mega ciężko. Jako sprinterka nigdy nie robię tak wielu ćwiczeń z tak krótką przerwą lub w ogóle bez przerwy, ale poznałam bardzo wiele nowych ćwiczeń i nigdy się nie nudziłam. Podczas miesięcznego uczęszczania, żaden trening nie powtórzył się ani razu! Zakwasy, których nabawiłam się w pierwszym tygodniu zajęć skutecznie uniemożliwiły mi poruszanie się. Wszystkim serdecznie polecam zajęcia pod okiem Pawła, może nawet zmusi Was do wzięcia udziału w konkursie i podobnie jak ja wygracie nagrody ściągając się na wiosłach drugi raz w życiu! Dieta z kolei nie obfituje w trudne i skomplikowane potrawy, więc podążanie za wskazówkami jest przyjemnością. Duża różnorodność potraw nie doprowadzi na pewno do znudzenia oraz zatracenia w cheatowaniu! Polecam!”
Sebastian o współpracy:

„Paweł to osoba która potrafi zmotywować do działania. Jako trener jest w stanie wcisnąć z Ciebie ostatnie poty oraz przystosować Twoje ciało do walki z samym sobą. Paweł jest w stanie przygotować dietę indywidualne pod każdego. Jego wiedza i systematyka działań przynosi rezultaty jakich oczekujemy! Polecam!”
Ewa o współpracy:

„Od dziecka zawsze coś trenowałam i mimo częstych zmian dyscyplin sportowych ,siłownie zawsze omijałam szerokim łukiem – bo maszyny ,bo nuda ,bo czy właściwie jest sens żeby kobieta podnosiła jakiekolwiek ciężary? Z takim przekonaniem w głowie, trochę przez przypadek trafiłam do Pawła na zajęcia Crossfit i cóż…okazało się że nie do końca miałam racje .Zero nudy czy monotonii, odrobina rywalizacji , mnóstwo energii ,przy tym naprawdę pozytywna atmosfera… no i się wkręciłam. Jednak po jakimś czasie regularnych treningów zdałam sobie sprawę ,że dźwiganie i zbyt mała masa ciała nie idą ze sobą w parze . Chciałam mieć lepsze wyniki , wypadało więc coś z tym zrobić . Poprosiłam Pawła o rozpisanie diety .Po paru miesiącach intensywnych treningów i jej stosowania nadal jestem szczupła ,ale już nie chuda ,bardziej umięśniona. Jednak największą frajdę sprawia mi to ,że i czuję się i faktycznie jestem silniejsza . Polecam Pawła!”
Asia o współpracy:

„Cześć wszystkim! Moja przygoda z siłownia i aktywnością fizyczna trwa już jakiś czas, jednak kontakt z Pawłem zmobilizował mnie do regularnych ćwiczeń i systematyczności. Dieta i treningi bardzo mi przypasowały - efekty jak widać na zdjęciu powoli zaczyna być to pasja i styl życia. Dobra forma i ćwiczenia zaczęły być priorytetem od momentu kiedy w moje ręce wpadł plan treningowy. Polecam Pawła z całego serca! Pamiętajcie, ze na świecie nie ma rzeczy, której nie moglibyście mieć! Lecimy dalej i się nie poddajemy!”Maciek o współpracy:

„Współpraca rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Powrót po kontuzji nigdy nie jest łatwy, ale dzięki doradztwu w odżywianiu oraz wspólne treningi przyspieszyły mój powrót do pełnej aktywności oraz poprawiły kondycję. Paweł posiada ogromną wiedzę praktyczną w tematach treningu, które są MEGA urozmaicone oraz diety (w moim przypadku to Paleo). Potrafi bardzo dobrze motywować do wysiłku i jednocześnie dużo wymaga. PAWEŁ jest najlepszą wizytówką swojego fachu. Polecam każdemu kto nie ma motywacji lub też wiedzy w tych tematach.”
Justyna o współpracy:

„Pierwszy raz do Pawła trafiłam w lutym tego roku, Po dość ciężkiej kontuzji kilku latach pływania i udawania ze ćwiczę na sali fitness to właśnie on otworzył przede mną nowy świat zwany siłownia. Jako kobiecie było mi trudno wyzbyć się nie tylko starych przekonań ale i wstydu ale udało się. Paweł okazał się świetnym trenerem technicznym ale i pełnym uporu tyranem co czyniło i czyni każdy trening jeszcze ciekawszym. Polecam!”
Kamil o współpracy:

„Jestem Student 3 roku ratownictwa medycznego, na co dzień pracuje jako ratownik WOPR. Pierwszy raz z usług Pawła (poleconego przez moją znajomą), skorzystałem wiosną 2014r. Z wyników byłem bardzo zadowolony, dlatego na 1 razie się nie skończyło. Efekty diety połączone z treningami oraz cierpliwością i systematycznością, były widoczne stopniowo, ale już od pierwszego tygodnia (Począwszy od oczyszczania organizmu, przez poprawę wydolności organizmu, kondycji i siły fizycznej, aż do mojego celu - do redukcji tkanki tłuszczowej). Każdy ratownik, powinien być sprawny i wytrzymały na wysiłek fizyczny dla bezpieczeństwa poszkodowanego, a tym bardziej dla swojego. Dzięki współpracy z Pawłem, udało mi się osiągnąć poprawę wszystkich wyników, co skutkuje poprawą komfortu fizycznego i psychicznego zarówno w pracy, jak i życiu codziennym. Szczerze Polecam!”
Nadina o współpracy:

„Pawła osoba jako trenera została mi polecona przez koleżankę. Szukałam kogoś kto zajmie się moją dietą oraz ułoży plan ćwiczeń - zaznaczę dla osoby raczej mało aktywnej fizycznie - do tamtego momentu. Paweł i to bez zbędnego słodzenia - okazał się trafnym wyborem jako trener. Dietę ułożył w oparciu o to co lubię - nie przeczę nie jest ona łatwa - jednak gdy przygotowuje się posiłki z produktów które się lubi - jest ją łatwiej utrzymać. Co do ćwiczeń w tamtym okresie mój czas pracy obejmował system szecio-zmianowy więc zależało mi na takim zestawie żeby nie był on uzależniony od planów godzinowych. Co mnie miło zaskoczyło otrzymałam dwie propozycje - do ćwiczeń w domu i na siłowni - z uwzględnieniem sprzętu który ta siłownia posiada. Reasumując - czy poleciła bym Pawła dla osób które chcą zacząć swoją przygodę z fitnessem i siłownią? ZDECYDOWANIE TAK - wyróżniają go takie rzeczy jak : wiedza, cierpliwość w tłumaczeniu nawet najprostszych rzeczy oraz dopasowanie treningów i diety do trybu życia jakie prowadzi osoba ćwicząca! Polecam!”
Tomasz o współpracy:

„Od najmłodszych lat miałem problem z moją wagą. Z wiekiem nabierałem jej coraz więcej. W liceum postanowiłem w końcu zabrać się za siebie i dobić do idealnej wagi (postanowienie zakończyło się sukcesem). Po tym okresie nastał czas studiów i pracy. Wmówiłem sobie że nie mam czasu na gotowanie i bieganie. Fastfood i lenistwo szybko przypomniały mi o tym jak zawsze wyglądałem przez przywrócenie mi postaci walenia, który leżąc na brzegu krzyczy do nadbiegającego Greenpeace "tylko nie do wody, bo się spocę... a spocony nie będę żarł burgerów". Więc uznałem że napisze do znajomego mojego znajomego w sprawie diety i treningów. Paweł był moim rycerzem w lśniącej zbroi z wiedzą jakiej potrzebowałem. Jego rady i zawsze otwarta skrzynka pocztowa służyły pomocą nawet w najbardziej skacowaną sobotę. Może jeszcze nie wróciłem do idealnej wagi, ale zabrałem się za siebie. Jem zdrowo według rad i planu Pawła, chodzę na boks i na siłownie stosując się do tego co przekazał mi ten brązowowłosy kolos. Jeszcze przede mną długa droga, ale wierze że w końcu dojdę (hehe dojdę) do tego upragnionego progu wagowego.”Mateusz o współpracy:

„Paweł wykazał się pełnym profesjonalizmem , zawsze służył swoim ramieniem gdy go potrzebowałem. Jego program treningowy był realizowany do końca co dało bardzo dobre efekty . Posiada bardzo wysokie umiejętności interpersonalne oraz wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania. Szczerze Polecam!”
Grzegorz o współpracy:

„Trening był idealnie dopasowany do moich potrzeb i oczekiwać. Dieta którą otrzymałem była idealnie zbilansowana i już po kilku dniach stosowania poczułem się o wiele lepiej. Budziłem się wypoczęty, nie przejadałem się miałem duże chęci do ćwiczeń oraz zauważalne szybie efekty. Polecam korzystanie z usług Pawła.”
Dagmara o współpracy:

„Treningi pod okiem Pawła zaczęłam prawie dwa lata temu, gdy prowadzony przez niego CrossFit zastąpił treningi sztangowe, na które regularnie uczęszczałam. Na początku było bardzo ciężko, ale zajęcia wciągały coraz bardziej i przynosiły szybkie efekty. Forma rosła imponująco. Ponieważ sport stanowi od dawna nieodłączną część mojego życia, gdy zaszłam w ciążę, nie wyobrażałam sobie, bym mogła porzucić aktywność fizyczną. Z CrossFitem trzeba było się wprawdzie chwilowo pożegnać, lecz Paweł ułożył mi odpowiedni program treningowy, który realizuję na siłowni. Współpraca z nim jako trenerem zawsze układa się znakomicie, ma dużo ciekawych pomysłów i jest otwarty na uwagi. To również dzięki niemu nadal trzymam formę. Jestem obecnie w 8 miesiącu i zamierzam ćwiczyć tak długo, jak tylko będę mogła . Z niecierpliwością i pewnym dreszczykiem emocji czekam na moment, gdy będę mogła powrócić do trenowania pełną parą, nadal pod okiem Pawła.”
Wiktor o współpracy:

„Od wczesnych lat sport grał dużą rolę w moim życiu. Akrobatyka, judo, tenis, pływanie - długo można by wymieniać dyscypliny które trenowałem do tej pory. Od paru lat ważną rolę pośród tej listy zajęła siłownia. Na początku sam ucząc się na błędach zacząłem budować lepszą formę, by po pewnym czasie z pomocą Pawła dojść do ciężkich treningów na poszczególne partie ciała i odpowiednio zbilansowanej diety. Polecam!”
Maciej o współpracy:

„Mimo, że nie jestem zawodnikiem na „cały etat”, to do każdego treningu podchodzę na 100%. Poza aspektami związanymi bezpośrednio z boiskiem piłkarskim, potrzebowałem również treningu siłowego, a co za tym idzie również zbilansowanej diety, dzięki której każdy trening mógł być efektywniejszy. Wiedza, doświadczenie, oraz indywidualne podejście, były tym czego oczekiwałem, dlatego z czystym sumieniem mogę polecić Pawła, jako pewny strzał w 10-tkę, oraz gwarantowaną satysfakcję z efektów jego treningów.”Kacper o współpracy:

„Trening jaki dostałem od Pawła z początku wydawał się trudny i wymagający, jednak w praktyce okazało się, że nie mam z nim problemu (co nie znaczy ze jest lekko, dalej jest to wymagające ). Ćwiczenia są złożone z pozornie prostych czynności ale razem dają świetny efekt, który i widać i czuć po treningu. Posiłki w diecie są smaczne i można je szybko zrobić co jest dla mnie zaletą. W połączeniu z ćwiczeniami chodzenie na siłownię nabrało sensu (wcześniej jako taki trening i praktycznie bez diety), teraz jest satysfakcja po każdorazowym wyjściu z siłowni. Polecam Pawła Dachowskiego!”
Karolina o współpracy:

„Paweł zaskakująco szybko odpowiedział na moją wiadomość,przeprowadził wywiad i po niedługim czasie ustalił dietę, która wiosła zmiany w moje życie. Paweł świetnie sprawdza się w roli trenera, służy radą w każdym postawionym przeze mnie pytaniu. Charakteryzuje się szczególnym i indywidualnym podejściem do każdego z osobna, widać, że to co robi sprawia mu wielka przyjemność. Robi co może by zmotywować i pozwolić każdemu na kontrolę własnego ciała. Polecam go każdemu, kto poszukuje idealnego trenera!”
Krystian o współpracy:

„Paweł miły koleś no chyba, że chodzi o trening, wtedy nie ma litości. Ma ogromną wiedzę o budowaniu mięśni przez co dokładnie wie jak wycisnąć z ciebie ostatnie poty. Dopasowane do osoby ćwiczenia dają szybkie i widoczne efekty (o ile robisz je sumiennie). Układa świetne plany żywieniowe których naprawdę miło się używa bo nie dość, że dobrze smakują to nie ma w nich nic zbytnio skomplikowanego. Bardzo odżywcze i wszystko czego nam potrzeba można spokojnie kupić w każdym polskim sklepie bez biegania po mieście szukając pieprzu takiego i takiego, sera od kóz himalajskich itp. Szczerze POLECAM PAWŁA!”
Judyta o współpracy:

Moja przygoda z Pawłem rozpoczęła się od porannych treningów crossfitowych, które prowadzi w jednym z wrocławskich klubów. Jego zajęcia pochłonęły mnie bez reszty bo są przede wszystkim motywujące, wymagające i dają konkretnego kopa na cały dzień! Jako instruktor zainspirował mnie swoją przebojowością, kreatywnością i wszechstronnością, co bez wątpienia jest bardzo istotne dla dobrego trenera personalnego i dietetyka jednocześnie, dlatego tez zdecydowałam się na współpracę z Pawłem w zakresie budowania i „poprawiania” swojej sylwetki. Wcześniejsze doświadczenie z układaniem planu treningowego oraz doboru diety pod moje indywidualne oczekiwania zupełnie się nie sprawdziło i nie wytrwałam w narzuconych założeniach i planach nawet tygodnia, a nie należę do osób słabo zmotywowanych. Paweł jednak znakomicie sprostał moim wymaganiom, dobrze się rozumiemy, wie czego od treningu oczekuję. Jego plany treningowe są bardzo przyjemne i oryginalne, a dieta smaczna, prosta i urozmaicona. Dzięki niemu dążę do wyznaczonego przez siebie celu z uśmiechem na ustach, za co Ci serdecznie w tym miejscu dziękuję :)Andrzej o współpracy:

"Dieta bardzo dobrze dobrana, na podstawie wywiadu żywieniowego oraz treningu. Na początku jak to z dietą ciężko jest się przyzwyczaić do jedzenia innych produktów niż te co zwykle się jada (zwłaszcza tych zdrowych), jednak po czasie można się przyzwyczaić . Po 2-3 tygodniach można poczuć różnicę w sylwetce, ale i również w samopoczuciu. Trening dobrany indywidualnie do możliwości osoby, czyli czasu jaki mamy w ciągu tygodnia na trening oraz predyspozycji do wykonywania ćwiczeń. Polecam!"
Tomasz o współpracy:

"Moja pasja i sposób na życie w postaci ekstremalnie ciężkich zawodów ultra po górach oraz triathlonów, poza dobrym przygotowaniem wytrzymałościowym wymagają wysokiej sprawności ogólnej. Zajęcia u Pawła to dla mnie doskonały sposób na budowanie siły między sezonami startowymi, oraz podtrzymanie siły i ogólnej sprawności podczas sezonu startowego. Trenuję regularnie już kilka lat a mimo to Paweł potrafi dać na treningu taki wycisk, że dowiaduję się o istnieniu mięśni o których nie miałem pojęcia."
Justyna o współpracy:

"Na co dzień moje życie kręci się wokół sportów wytrzymałościowych. Startowałam w zawodach biegowych ultra oraz triathlonach. Moim celem jest pokonanie pełnego dystansu zawodów z legendarnej serii Ironman. CrossFit z Pawłem to nie tylko doskonała forma zajęć przygotowujących mnie do triathlonu oraz kształtujących moją sylwetkę, ale także wiele satysfakcji po każdym treningu z tego, że podołałam kolejnym WOD’om, które Paweł rozpisuje na tablicy z uśmiechem i błyskiem w oku oznaczającym, że nie będzie lekko."Paulina o współpracy:

"Treningi z Pawłem to nie lada wyzwanie, ale chyba o to właśnie chodzi. Bardzo lubię treningi, po których wychodzę mocno zmęczona, a on to potrafi. Ćwiczenia, które proponuje, nie są skomplikowane, ale za to skuteczne. Ponadto jego treningi są różnorodne, angażujące wszystkie partie ciała, dlatego nie ma szans na nudę i monotonię. Treningi z Pawłem sprawiły, że moja sylwetka stała się bardziej wymodelowana, a kondycja znacznie się poprawiła."
Rafał o współpracy:

„Pawła poznałem jakieś dwa lata temu na siłowni do której chodziłem. Przygoda zaczeła sie zupełnie niewinnie spytałem go czy nie ułożył by mi planu treningowego, a Pawełek spytał czy nie mam ochoty zmienić razem z planem diety . Spodobał mi się jego profesjonalizm i indywidualne podejście do całej sprawy. Plan i diete ułożył mi z prędkością światła. Jeżeli chodzi o niego to z zamkniętymi oczami go polecam bo wie chłopina o co w tym wszystkim chodzi.”
Asia o współpracy:

„Miałam już dosyć stosowania diet na własną rękę, bo efekty były raczej opłakane. Postanowiłam oddać się w ręce profesjonalisty. Moja współpraca z Pawłem przebiegała bez zarzutu. Otrzymałam kompletny plan żywieniowy oraz rozpisany trening, a wszystko to dopasowane do mojego rozkładu dnia oraz moich preferencji. Cały proces podzielony był na etapy, po których kontrolowaliśmy jakie są postępy. Na efekty nie musiałam czekać długo, a zaznaczam, że jestem dość oporna wobec wszystkich ograniczeń. Kontakt z Pawłem jest całkowicie bezproblemowy. W trakcie całego procesu mój plan był odpowiednio modyfikowany, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Polecam wszystkim, którzy marzą o osiągnięciu wymarzonej sylwetki oraz tym, którzy chcą przejść na zdrowszą stronę mocy!”
Iza o współpracy:

„Paweł to zdecydowanie trener z powołania! Jego podejście motywuje do pokonywania własnych słabości i prowadzi do widocznego progresu. Układając dietę opiera się na preferencjach „smakowych” danej osoby, co sprawia, że jest lekko i przyjemnie. Polecam!”
Kasia o współpracy:

„Zanim rozpoczęłam trenować pod opieką Pawła, uczęszczałam głównie na zajęcia fitness, które na tamten czas, w mojej opinii, były najbardziej odpowiednie dla dziewczyny. Ćwiczenia na siłowni wydawały się być męczące i nudne, jednak praca z Pawłem okazała się zaskakująco miłą odmianą. W treningach organizowanych przez Pawła cenię sobię dużą różnorodność ćwiczeń oraz gotowość do wykorzystania pozytywnej aury na dworze i wyjście poza teren siłowni. Zajęcia dostosowane są do liczebności grupy i poziomu zaawansowania poszczególnych osób. Paweł motywuje do wysiłku i dużo wymaga, dzięki niemu nauczyłam się systematyki treningów a także podnoszenia sobie poprzeczki. Pod jego opieką osiągnęłam także największe efekty, poza tym sam jest najlepszą wizytówką swojego fachu”
Tomasz o współpracy:

„Paweł charakteryzuje się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta, a rozpisane przez niego diety oraz plany treningowe szybko przynoszą oczekiwane efekty. Wszystkie posiłki są odpowiednio zbilansowane, a ich mnogość powoduje, że dieta nie jest nudna. Trening choć ciężki i wyczerpujący daje mnóstwo satysfakcji. Słowem polecam współpracę z Pawłem.”
Michał o współpracy:

"Przed przyjściem na siłownie nie byłem się w stanie nawet ani razu podciągnąć na drążku, po treningach z Pawłem nie byłem w stanie nawet podnieść ręki. Paweł przekazał mi ogromną wiedzę z zakresu ćwiczenia siłowego, ale też z zakresu żywienia. Zwraca ogromną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń i jeśli myślisz, że nie dasz rady wykonać jakiegoś ćwiczenia, to on udowodni Ci, że jest inaczej . Świetna atmosfera podczas ćwiczeń, na luzie, bez problemowo, ale rzetelnie. W skrócie - odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu."
Michał o współpracy:

"Współpracę z trenerem Pawłem rozpocząłem prawie 2 lata temu. Mogę szczerze polecić współpracę z tym trenerem. Jeśli chodzi o dietę została idealnie dobrana do moich potrzeb. Wcześniej został przeprowadzony profesjonalnie wywiad nt obecnego stylu odżywiania oraz oczekiwań, które miałem od nowej diety. Bardzo różnorodne menu oraz wiele alternatyw dla posiłków sprawiło, że z wielką przyjemnością robi się posiłki a dieta nie jest monotonna. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli chodzi o plan treningowy również na Pawle się nie zawiodłem. Wystarczy dać z siebie 100% a efekty z czasem przyjdą. Jeśli ktoś ma możliwość trenowania pod jego okiem to uważam, że na prawdę warto, ponieważ wykazuje się wielkim profesjonalizmem, bardzo dużą wiedzą oraz pomocą. Jeśli ktoś myśli nad skorzystaniem z pomocy Trenera Pawła mówię wprost - na pewno się nie zawiedziesz!"Ewelina o współpracy:

„Zajęcia prowadzone są przede wszystkim w bardzo przyjaznej i pozytywnej atmosferze co sprawia że zawsze chce się wracać. Za każdym razem są ciekawe, zaskakujące i nie możliwymi jest by się nimi znudzić. Paweł zdecydowanie zwraca uwagę na każdą osobę na treningu, dopatruje się szczegółów, dzięki czemu żadne błędy nie mają miejsca (małe oszustwa również :)), sprawia to ze każda trenująca osoba zmotywowana jest dwa razy bardziej. Koszulka którą można wykręcać i uginające się nogi po treningu są najlepszą rekomendacją zajęć Pawła”
Gosia o współpracy:

"Trafiłam do Pawła całkiem przez przypadek i do tej pory myślę ze świetnie się stało, że ten przypadek miał miejsce. Paweł to trener który nie odpuszcza. To osoba która w 100 procentach chce podczas treningu wykorzystać potencjał klienta. Treningi nie są monotonne – nigdy nie wiem czym mnie zaskoczy. Jest trenerem który swoja uwagę skupia na podopiecznym, a nie na samouwielbieniu. Paweł to trener który dla każdego dostosuje stopień wysiłku adekwatnie do zapotrzebowania. Ja potrzebowała „ kata” i go dostałam. Nie raz leżałam po treningu na podłodze zanim byłam w stanie się podnieść i iść do szatni. Swoją postawą motywuje i widać ze nie jest trenerem na papierze, a sercem Dieta, która przygotowuje mi Paweł jest smaczna i dostosowana do upodobań i czasu, a tego mam wyjątkowo mało. Jest niesamowicie pozytywnym i uśmiechniętym człowiekiem. Mam nadzieje ze moja przygoda z Pawłem jeszcze trochę potrwa."Krzysiek o współpracy:

"Pawła polecił mi kolega i powiedział, że może ułożyć on plan treningowy i do niego dietę. Postanowiłem spróbować tym bardziej ,że nigdy nie stosowałem podobnych praktyk dietetycznych. Po spisaniu wywiadu i odpowiednich pomiarach Paweł przygotował plan dietetyczny i trening. Pierwsze efekty widać już było po miesiącu i tak właśnie zaczęła się nasza współpraca. Na dzień dzisiejszy jestem juz na diecie Paleo i treningu siłowym, które również przygotował i monitoruje Paweł. Śmiało mogę rekomendować jego osobę i profesjonalne podejście do osób ,które postanowiły podjąć pracę nad sobą i zaufały mu w czasach gdzie większość trenerów personalnych działa szablonowo i ma ambiwalentne podejście do nowych osób."